9 вересня 2022, 10:40

"Це провал", – директор ЦРУ Бернс підбив підсумок "спецоперації" Путіна в Україні

Російський диктатор Володимир Путін прорахувався, розв'язавши війну проти України, вважає директор ЦРУ Вільям Дж. Бернс.

"Це провал", – директор ЦРУ Бернс підбив підсумок "спецоперації" Путіна в Україні

Війна, яку російський диктатор Володимир Путін розв'язав проти України, стала йому провалом.

З такою гучною заявою у четвер, 8 вересня, виступив директор Центрального розвідувального управління (ЦРУ) Сполучених Штатів Вільям Дж. Бернс, повідомляє Діалог.UA.

Він звернув увагу на те, що Україна розпочала серйозний контрнаступ і вже дуже активно звільняє свої території від російської військової присутності.

"Вторгнення Росії важко оцінити інакше як провал. Путін сильно недооцінив мужність і боєздатність України", - сказав керівник американської зовнішньої розвідки.

Загалом, за його словами, війна показала, що армія РФ далеко не "друга у світі" за могутністю. Ще одним результатом "спецоперації" є економічний крах Російської Федерації.

"Виявлено не лише слабкість російських Збройних сил, а й буде завдано довгострокових збитків російській економіці та поколінням росіян", - констатував Бернс.

На його думку, однією з ключових проблем Путіна стала відсутність у його оточенні людей, здатних відверто вказати диктатору на помилки та проблеми.

За словами директора ЦРУ, зараз Путін сподівається виплутатися з катастрофи, дотиснувши Україну та Захід у війні на виснаження. Однак цього не станеться, битва програна диктатором заздалегідь, наголосив Бернс.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що у США перестають "боятися" блефу РФ і готові збільшувати військову допомогу Україні.

Ми також писали, що генерал США Ходжес передрік Путіну провал із набором 137 тисяч новобранців для війни з Україною.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини