8 вересня 2022, 07:55

Жданов пояснив, які завдання вирішує визволення Мелітополя: "Це ключове місто"

Військовий експерт Олег Жданов розповів, чому так важливо якнайшвидше провести деокупацію Мелітополя.

Жданов пояснив, які завдання вирішує визволення Мелітополя: "Це ключове місто"

Перше, на чому наголосив Олег Жданов, це те, що звільняти Енергодар від окупантів поки не є можливим, оскільки місто знаходиться далеко від лінії фронту. З іншого боку, на думку військового експерта, не менш важливим стратегічним кроком є деокупація Мелітополя, що прискорить вигнання ворога з Енергодару і не тільки.

Інтерв'ю Олега Жданова для телеканалу "Апостроф TV" можна переглянути на YouTube.

"От якщо ми контрнаступ здійснимо, це автоматично вирішить і питання Енергодару. Чому? Тому що якщо ми подивимося на карту, то взяття Мелітополя... Чому я й кажу, що Мелітополь - це ключове місто, його звільнення вирішує одразу кілька оперативних питань: оточення Енергодару, перекриття сухопутного коридору до Криму та завершення оточення угруповання російських військ, відкриття дороги для входу до самого Криму", - перерахував ті можливості, які відкриваються перед ЗСУ із взяттям Мелітополя, військовий експерт.

Потім Олег Жданов озвучив невеселу новину про те, що звільнити Мелітополь ЗСУ поки не можуть: "Я думаю, що на сьогодні ми поки що не готові до такого масованого наступу. Як я вже сказав, давайте нарізати торт частинами. Рано чи пізно він все одно закінчиться".


Раніше Жданов прокоментував "ракетопад" у Бєлгороді.

Також Жданов озвучив песимістичний та оптимістичний прогнози після закінчення війни.

Нагадаємо, Жданов назвав варіанти закінчення активної фази війни.

ВАЖЛИВО ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Алина Романенко

Останні новини