7 вересня 2022, 10:43

ЗСУ на Харківщині просунулися більш ніж на 20 км – Злий Одесит про повідомлення російських джерел

Істерія у російському сегменті Мережі та карта бойових дій дають підстави стверджувати, що ізюмська група РФ опиняється у украй важкому становищі.

ЗСУ на Харківщині просунулися більш ніж на 20 км – Злий Одесит про повідомлення російських джерел

Якщо вірити паніці російських окупантів у соціальних мережах, то на південно-східному напрямку від Харкова ЗСУ просунулися більш ніж на 20 км. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook пише військовий експерт, координатор групи "Інформаційний опір" Олександр Коваленко.

"З огляду на те, як окупанти другий місяць розбивають лоба об Піски та рефлексують у районі Бахмута, цілком зрозуміла їхня істерія. ВСУ зараз просуваються у рази швидше, ніж підрозділи РОВ встигають збирати манатки, пральні машини та килими і звалювати з зайнятих позицій", заявив він.

Експерт наголосив, що істерія у російському сегменті та карта бойових дій у Харківській області дають підстави стверджувати, що ізюмська група РФ опиняється у вкрай важкому становищі: логістична артерія Вовчанськ – Великий Бурлук – Куп'янськ – Ізюм потрапляє до зони вогневого контролю ЗСУ. Це саме те, що російські окупанти намагалися виключити створенням буфера безпеки своїм контрнаступом на півночі та північному сході від Харкова.

"Що ж, каскадний обвал оборони РОВ на Харківському плацдармі виглядає саме так. Але це не означає, що у окупантів немає можливості блокувати контрнаступ ЗСУ. Ресурс для зайняття оборони є, але є одне і навіть декілька "АЛЕ".

По-перше, для зайняття повноцінної оборони росіянам необхідно перегрупуватися, а з урахуванням темпу просування ЗСУ у цьому районі їм буде складно зробити це, і навіть якщо вийде, ефективність такої оборони буде дуже сумнівною.

Друге "АЛЕ": росіяни, що у наступі, що в обороні покладаються виключно на тактику "вогневого валу", а за нинішніх умов вони її не зможуть повноцінно забезпечити, особливо, коли контроль найближчої логістичної артерії буде встановлений. Спробуй довези за 160 км техніку, БК, ПММ і о. с. під градом високоточних боєприпасів", - наголосив експерт.

При цьому Коваленко зазначає, що його оцінювання картини бойових дій ґрунтується не на офіційних повідомленнях Генштабу ЗСУ, а виключно на тій істерії, яка зараз "рве" російський сегмент соціальних мереж.

Раніше російський пропагандист Коц поскаржився аудиторії на те, що ЗСУ вже біля Балаклії та незабаром російські війська на Ізюмському напрямку опиняться в оперативному оточенні.

Нагадаємо, журналіст Цимбалюк повідомив про ліквідацію 16 окупантів із 200-ї мотострілецької бригади, яка знаходилася на Харківському напрямку.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини