5 вересня 2022, 12:38

У ПС ЗСУ розповіли, чому не варто боятися іранських ударних дронів

Іранські ударні дрони не такі й страшні, як про них говорять у пресі, запевняють у ПС ЗСУ.

У ПС ЗСУ розповіли, чому не варто боятися іранських ударних дронів

Іранський безпілотник несе на собі дуже багато зброї, і навантаження на неї втричі більше, ніж на турецький "Байрактар". Таку думку озвучив речник ПС ЗСУ Юрій Ігнат.

Сьогодні, 5 вересня, в інтерв'ю телеканалу "Еспресо" Ігнат заявив, що рано робити якісь висновки щодо безпілотників іранського походження, доки ЗСУ не побачать їх у дії.

У ПС ЗСУ наголосили, що нові дрони українські зенітники збиватимуть так само, як це вони щодня роблять із "Форпостами" та "Орланами". Однак не варто забувати, що нові дрони – ударні. Але й за якість їх ніхто не ручається, оскільки Іран перебуває під санкціями, а всі безпілотники виготовляли з контрабандних деталей.

Гнат заявив, що у пресі звучить цифра щодо 100 таких дронів. Проте особисто він у цьому сумнівається. Зазвичай такі безпілотники обслуговують дві людини, які мають пройти хоч якусь практику. На все це йде час.

Гнат дуже вірить у той факт, що іранські дрони зроблені з поганих матеріалів, а українські зенітники їх збиватимуть без проблем.

Ще 30 серпня речник Білого дому Карін Жан-П'єр озвучила пресі інформацію, що Іран передав РФ близько 100 ударних безпілотників для війни проти України.

Раніше Жданов висловив припущення, що РФ готує ілюзію масованого наступу в Україні одразу на трьох напрямках.

Нагадаємо, британська розвідка заявила, що щотижня російська армія просувається на 1 км на Донбасі, а отже розмови про повне "звільнення" регіону не більше ніж просто розмови та нездійсненні плани Кремля.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини