3 вересня 2022, 20:26

Іллєнко зі "Свободи" з викликом звернувся до окупантів: "Прийдіть і візьміть, спробуйте..."

Бойовий офіцер Андрій Іллєнко з батальйону "Свобода" прокоментував ситуацію на Східному фронті, а потім звернувся до ворога.

Іллєнко зі "Свободи" з викликом звернувся до окупантів: "Прийдіть і візьміть, спробуйте..."

Досвідчений боєць зі "Свободи" Андрій Іллєнко пояснив, що за останні тижні ситуація на Східному напрямку залишається відносно стабільною: "Вони можуть захопити лише щось у своїх фантазіях, бо, якщо подивитися на карту бойових дій, за останні два місяці лінія фронту на Донеччині майже не змінилася".

Інтерв'ю Андрія Іллєнка зі "Свободи" для телеканалу "Апостроф TV" можна переглянути на YouTube.

Відповідаючи на запитання телеведучої, чи може ворог прорвати оборону ЗСУ на Сході та досягти успіху, від бойового офіцера прозвучало звернення до окупантів: "Заявили та заявили. Прийдіть і візьміть, спробуйте, завоюйте, якщо ви такі круті. Поки всі ваші спроби розпочати новий наступ на Донецькому напрямку жодних наслідків не мають".

Потім Андрій Іллєнко сказав: "Я розумію, що бувають дуже важкі моменти для нас, зокрема, наш батальйон "Свобода" у складі 4-ї бригади Національної гвардії пройшов через неймовірно важкі бої. Іноді було дуже складно, але ми всі позиції утримали, ніде не відступили, ніде не відійшли. Приблизно така ситуація по всій лінії фронту. Але якщо на Донеччині ми стоїмо в обороні, то на інших напрямках, наприклад на Півдні, починається контрнаступ".

Раніше Іллєнко зі "Свободи" пояснив, чому друга половина літа на Донбасі буде "спекотною".

Також Іллєнко зі "Свободи" назвав ключовий елемент стратегії ЗСУ на Херсонщині.

Нагадаємо, Іллєнко зі "Свободи" розкрив плани окупантів щодо Слов'янська та Краматорська.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Алина Романенко

Останні новини