2 вересня 2022, 08:23

В ISW озвучили інформацію про підготовку РФ розпочати новий наступ в Україні

РФ намагається створити нові сили, щоб посилити наступ в Україні восени та взимку.

В ISW озвучили інформацію про підготовку РФ розпочати новий наступ в Україні

Напередодні у Мережі з'явилася інформація, що до 15 вересня окупанти мають вийти на кордон Донецької області. Проте аналітики з Інституту вивчення війни у цьому дуже сумніваються.

Водночас американські експерти впевнені, що у РФ створюватимуть нові сили, які мають посилити російські війська в Україні, щоб відновити наступ у період осінь – зима 2022 року.

Вчора, 1 вересня, Путін виступав перед російськими школярами та ЗМІ. Його риторика на 7-й місяць війни в Україні не змінилася. Він завів стару пластинку про те, що в Україні терміново необхідно ліквідувати "антиросійський анклав", а отже глава Кремля за продовження війни в країні.

Експерти вважають, що такою заявою Путін дав зрозуміти, що РФ і далі робитиме все можливе, щоб продовжити війну в Україні шляхом залучення до лав ЗС РФ нових військовослужбовців.

Аналітики заявили, що до 15 вересня війська РФ не зможуть захопити весь Донбас. Така заява була зроблена, щоб підняти бойовий дух солдатів російської армії. Після окупації Лисичанська російська армія не може просунутися далі за Авдіївку.

Напередодні українські захисники змогли відбити всі штурми ворога на Авдіївському, Бахмутському, Слов'янському та Новопавлівському напрямках. На Донеччині було ліквідовано до 100 окупантів.

Щоб відновити наступ або утримати раніше захоплені території, окупанти почали перекидати військову техніку та живу силу з Донбасу на Запорізький та Херсонський напрямки. Через відсутність мостів ворог використовує понтонні мости.

Раніше повідомляли, що на Херсонщині у районі Козацького українські артилеристи знищили понтонну переправу через Дніпро.

Нагадаємо, 2 вересня ЗСУ завдали кілька прицільних ударів по складах із боєприпасами в окупованому Мелітополі.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини