2 вересня 2022, 08:18

"Військори" РФ "підтирають" Z і V у назвах своїх ТГ-каналів: з чим це пов'язано

Російські пропагандисти раптово почали прибирати символи Z і V із назв своїх пабліків.

"Військори" РФ "підтирають" Z і V у назвах своїх ТГ-каналів: з чим це пов'язано

Російські пропагандисти одними з перших почали "втечу" з команди затятих прихильників "спецоперації" Путіна. У пабликах так званих "воєнкорів", які підтримують вбивство українців і розпалюють міжнаціональну ненависть, стали зникати букви Z і V, які служили "маркером зла".

Примітно, що це збіглося із хвилею хейту окупантів РФ, які почали тікати під час контрнаступу ЗСУ.

Владлен Татарський і Юрій Котенок, наприклад, спішно позбулися горезвісних Z і V у назвах своїх ТГ-каналів.

Щоправда, після галасу та перших підозр Котенок все-таки повернув латинські літери, які мають асоціюватися із захистом "руського світу". Для власного виправдання він заявив, що противник нібито створює канали-клони для шахрайських схем. Сам він до них начебто не має відношення.

Татарський порозумітися з читачами не вважав за потрібне.

Проте ТГ-канал CYNIC пише, що "дезертирство" пропагандистів не пов'язане з шахраями.

"Рознарядження зверху. Кожен "Zомбі" працював у невеликих групах, прикріплених до куратора. Мабуть, "Котенок" і "Татарський" знаходилися під одним дахом (потрібно уточнювати). З урахуванням того, що пару днів тому ЗС РФ ввели повну цензуру на діяльність воєнкорів, цілком імовірно, що спрацювала перша версія - про нейтралізацію надмірного оптимізму у захопленні територій", - припускає джерело каналу.

Помічено, що "куратори" починають вимивати із суспільної свідомості й інформаційного простору символи війни, блокуючи повідомлення про реалії фронту.

Раніше у російських містах стали помічати тенденцію відмови від демонстрації Z-символів на вивісках. Через 6 місяців війни збіднілі росіяни стали "прозрівати".

Жителі тимчасово анексованого Криму також почали визнавати, що не дуже хотіли жити у РФ і за часів України їм було спокійніше. Такі заяви звучать на тлі випадків "бавовни", що почастішали на військових об'єктах на півострові.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини