1 вересня 2022, 10:59

Мелітополь – важливий логістичний центр окупантів: ЗМІ повідомили про колону військової техніки

За дві доби через Мелітополь проїхало понад 60 одиниць військової техніки.

Мелітополь – важливий логістичний центр окупантів: ЗМІ повідомили про колону військової техніки

Мешканці окупованого Мелітополя повідомляють, що військова техніка рухається не лише у бік Запоріжжя, а й у зворотному напрямку. Ворог вирішив зробити із міста важливий логістичний центр на Півдні України.

Минулої доби через місто проїхало вже понад 60 одиниць військової техніки. При цьому вона рухалася як у бік Запоріжжя, так і назад, повідомляє Telegram-канал "РІА Мелітополь".

31 серпня о 5:00, а згодом і пізно ввечері місцеві жителі побачили відведення військової техніки ворога з боку Василівки.

І якщо вчора ввечері переважно відводилися танки, то вже сьогодні, 1 вересня, РСЗВ "Град". Їх теж перекидали із Василівки на Мелітополь.

Експерти заявляють, що останні місяці Мелітополь став важливим логістичним центром, який з'єднує Ростовську область РФ і Південь України.

31 серпня рано-вранці з боку Василівки виїхало 7 "Уралів" і "КамАЗів". Не виключено, що військову техніку перекидають на Херсонщину, де ЗСУ перейшли у контратаку, витіснивши ворога з першої лінії оборони.

Раніше ми повідомляли, що за 6 місяців війни в Україні окупанти втратили близько 50 тисяч військовослужбовців. Західні ЗМІ впевнені, що компенсувати втрати Кремль має намір за рахунок ув'язнених.

Нагадаємо, в ISW озвучили три можливі сценарії російської армії на 1 вересня, включаючи й обстріли шкіл на окупованих територіях.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини