1 вересня 2022, 09:21

ЗСУ за допомогою західної зброї залишають окупантів "без очей" – британська розвідка

Останні дні серпня ЗСУ перейшли у контрнаступ на Півдні України, завдаючи артилерійських ударів по складах із БК і пунктах керування окупантів.

ЗСУ за допомогою західної зброї залишають окупантів "без очей" – британська розвідка

У Міноборони Великобританії приділили увагу нещодавньому контрнаступу українських захисників на Херсонщині, коли у бій пішли не лише РСЗВ, а й ударна авіація.

Сьогодні, 1 вересня, у прес-службі військового відомства озвучили головні тези щодо ситуації на Півдні України за минулі пару днів.

ЗСУ застосовують на Півдні не тільки ствольну артилерію та РСЗВ, а й авіацію. Зокрема, Британія звернула увагу на ролик від Міноборони України, де на літаках встановлені високошвидкісні ракети для противолоконних систем HARM. Також застосування таких ракет підтвердили й у Міноборони РФ, виклавши до Мережі фрагменти від ракет. Вони використовуються для знищення радарів.

У Міноборони РФ спочатку робили ставку на свою систему ППО, яка оснащена гарною системою радіолокації. Без радарів ППО окупантів є непотрібною зброєю.

Застосування українською авіацією ракет HARM спричинить сильний удар по російській армії, адже вона буде як без очей і їй буде складно воювати з ЗСУ, не знаючи, де й звідки летять снаряди та ракети.

Раніше ми повідомляли, що 31 серпня на Південнобузькому напрямку ЗСУ змогли знищити 6 складів із ворожими боєприпасами та ліквідувати 201 російського військовослужбовця.

Нагадаємо, американські ЗМІ повідомили, що Міноборони РФ намагається заповнити свої втрати в Україні, набираючи до лав ЗС РФ ув'язнених.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини