31 серпня 2022, 15:44

"Менше 80 секунд. Ідеально", – експерт сухопутних сил НАТО захоплений відео роботи M777 ЗСУ по росіянах

Тайнер заявив, що українські військові "працюють ідеально": зробивши кілька залпів по російських військових, вони оперативно згорнули зброю та залишили позиції менш ніж за 80 секунд.

"Менше 80 секунд. Ідеально", – експерт сухопутних сил НАТО захоплений відео роботи M777 ЗСУ по росіянах

Відео роботи українського екіпажу артилерійської установки M777 по позиціях російської армії викликало фурор у соціальних мережах. Кадри зняли бійці ЗСУ, після чого відео розійшлося по Мережі. Його репост на своїй сторінці у соцмережі Twitter зробив італійський військовий аналітик, експерт із сухопутних сил, артилерійських і ракетних систем НАТО Томас Тайнер, захопившись швидкістю роботи екіпажу гаубиці.

Його повідомлення викликало тисячі лайків і ретвітів.

Коментуючи відео, Тайнер заявив, що українські військові "працюють ідеально": зробивши кілька залпів по російських військових, вони оперативно згорнули зброю та залишили позиції менш ніж за 80 секунд. Таким чином, російські окупанти не змогли завдати удару у відповідь у результаті контрбатарейного вогню.

"Відео українського екіпажу M777, який збирається і йде менш ніж за 80 секунд. Ідеально. У відповідь артилерійський вогонь росіян прийде занадто пізно", - підкреслив він.

Більше того, аналізуючи відео, Тайнер відзначив таке: вид снарядів M119A2 Red Bag, що використовується ЗСУ, з дальністю до 18 км дає підстави стверджувати, що українські військові завдають ударів по позиціях росіян на передовій, а не у тилу.

"Український екіпаж M777 зробив п'ять пострілів. Оскільки вони використовують заряди M119A2 (Red Bag) з дальністю дії 18 км, а не більш сучасні та модульні заряди M232A1 MACS, вони, швидше за все, вражають позиції росіян на передовій, а не ціль у тилу російських", - зазначив він.

Video of a Ukrainian M777 crew packing up and leaving in under 80 seconds. Perfect.

The russians counter battery fire will come too late.pic.twitter.com/Ml8fiSmhyw

— Thomas C. Theiner (@noclador) August 30, 2022

Раніше ми повідомляли, що минулої доби на Південнобузькому напрямку ЗСУ знищили понад 30 одиниць військової техніки російських окупантів.

Крім того, ЗСУ завдали чергової серії ударів по окупованому Херсону та Бериславу, знищуючи ворога та військову техніку.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини