31 серпня 2022, 11:13

"Окупанти у паніці, але не втечуть", – Сергій Хлань описав ситуацію на Херсонщині

Сергій Хлань заявив, що на Херсонщині українська армія активно наступає, змушуючи сильно панікувати російських окупантів.

"Окупанти у паніці, але не втечуть", – Сергій Хлань описав ситуацію на Херсонщині

Депутат Херсонської облради Сергій Хлань в інтерв'ю Вадиму Герасимовичу для YouTube-каналу Politeka Online розповів про контрнаступ ЗСУ на Херсонщині. За його словами, 29 серпня українській армії вдалося знищити величезну кількість російської техніки, серед якої і гаубиці, і ЗРК "С-300", і "Смерчі", і ще багато чого.

"Ніякого спаду немає, йде дуже потужний наступальний рух. Усі окупанти перебувають у паніці, що можна спостерігати за перехопленнями телефонних розмов і російських пабликів. Вони панікують і розуміють, що у них зараз немає можливості посилитися на правому березі ні боєприпасами, ні технікою", – зазначив політик.

Також Хлань нагадав, що українське керівництво сказало чекати на хороші новини з Херсонщини. "Ми вже бачили відступ окупантів з першої лінії оборони. Сьогодні, до речі, теж дуже спекотна ніч була на Херсонщині. І зараз передають, що і у самому Херсоні і вибухи, і автоматні черги", – повідомив депутат.

Російські окупанти опинилися у своєрідному оточенні за рахунок Дніпра, тому інших варіантів, окрім просто піти, у них немає. Але політичні ризики для Путіна настільки великі, що перед ними поставили завдання тримати Херсон за будь-яку ціну, упевнений Хлань.

"Думаю, не варто сподіватися, що вони всі почнуть тікати через мости, які ще придатні для пішохідного сполучення. Все буде досить складно. Вони, найімовірніше, триматимуться там з останніх сил, але перевага вже на нашому боці, і це очевидно", – підсумував політик.

Нагадаємо, Сергій Хлань вказав на слабкі місця російських окупантів на Херсонщині.

Раніше Сергій Хлань спрогнозував наступні кроки ЗСУ на Херсонщині.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини