30 серпня 2022, 19:22

Криму готуватися до евакуації: Подоляк оголосив про розроблення евакуаційних маршрутів

Михайло Подоляк заявив, що Україна розпочала підготовку до проведення "деокупації" незаконно захопленої території Кримського півострова.

Криму готуватися до евакуації: Подоляк оголосив про розроблення евакуаційних маршрутів

На своїй сторінці у Twitter Михайло Подоляк розмістив попереджувальний пост, звернений до мешканців українського Криму. У ньому він закликав населення півострова підготуватися до евакуаційних заходів, мета яких полягає у запобіганні ймовірним жертвам серед мирних.

"Життя громадян - безумовний пріоритет України, саме тому ми зараз займаємося підготовкою евакуаційних маршрутів для населення Криму, якими згодом під час активної фази деокупації зможуть скористатися усі бажаючі. Наразі ми просимо кримчан триматися якнайдалі від об'єктів військової інфраструктури, а також перевірити та підготувати місця для укриття", - заявив Подоляк.

Варто звернути увагу, що до вторгнення російської армії в Україну 24 лютого 2022 року влада України категорично не розглядала будь-який силовий варіант проведення деокупації Криму. На сьогоднішній день звільнення півострова від окупантів є одним із ключових напрямків контрнаступу на Південному напрямку.

Раніше повідомлялося, що у рамках розгляду питання деокупації Криму розглядається можливість проживання на півострові лише на законних підставах. Діяльність росіян у Криму апріорі поза законом.

Також відомо, що на тлі активізації наступальних дій ЗСУ на Півдні у Криму загострюється ситуація та зростає невдоволення Росією.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Ольга Пилипенко

Останні новини