25 серпня 2022, 13:21

"Тільки 1%", – ЗМІ дізналися про нове фіаско Росії із набором солдатів на війну з Україною

До середини серпня лише 1% із усіх військовослужбовців російських ракетних військ стратегічного призначення виявив бажання вирушити воювати в Україну.

"Тільки 1%", – ЗМІ дізналися про нове фіаско Росії із набором солдатів на війну з Україною

Через 6 місяців війни Москва має серйозні проблеми з комплектуванням особового складу для участі у бойових діях. Незважаючи на активні спроби цього комплектування, росіяни продовжують відмовлятися від участі у війні.

Журналіст і блогер Роман Цимбалюк у своєму телеграм-каналі зазначає, що, намагаючись вирішити хронічні проблеми з комплектуванням підрозділів і недобором живої сили для виконання бойових завдань, командування ЗС РФ вирішило зробити набір у підрозділах ракетних військ стратегічного призначення тих, хто добровільно готовий вирушити воювати в Україну.

Однак Москва зіткнулася з несподіваним результатом, оскільки до середини серпня лише 1% із усіх військовослужбовців ракетних військ виявив бажання вирушити воювати.

"З метою комплектування підрозділів, що виконують завдання у "спеціальній військовій операції" на території України, у підрозділах ракетних військ стратегічного призначення проводиться набір особового складу, який добровільно виявив бажання їхати воювати до України.

Однак зараз лише 1% із усіх військовослужбовців РВСП виявив бажання брати участь у "спеціальній військовій операції" на території України", - пише Цимбалюк.

У Москви вже спостерігається гострий людський голод і нестача особового складу на Донецькому напрямку через високі втрати.

Також розгром РФ біля України змусив Москву розпочати скорочення чисельності підрозділів ВДВ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини