25 серпня 2022, 11:43

Жданов розповів про ракети "С-300" і про те, чому на них погано реагує система ППО

Ракету "С-300" збити дуже складно, тому що під час польоту вона може маневрувати.

Жданов розповів про ракети "С-300" і про те, чому на них погано реагує система ППО

Останнім часом окупанти все частіше використовують ракети "С-300" класу "земля-земля", щоб бити не по повітряних цілях, а по українським містам. Саме за допомогою них рашисти обстрілювали Харків і Миколаїв.

Військовий експерт Олег Жданов на своєму YouTube-каналі розповів, чому українським захисникам важко впоратися із ракетами "С-300".

Як виявилося, ракети від системи "С-300" збивати так само складно, як і звичайні крилаті ракети, оскільки ракети такого типу можуть не тільки маневрувати у польоті, а й навіть змінювати траєкторію польоту.

Ракети такого класу мають дальність польоту від 100 до 200 км. А для систем ППО це надто маленька відстань, щоби встигнути зреагувати. Тільки коли ЗСУ отримають системи ПРО, то можна буде без проблем збивати ракети не лише класу "повітря-земля", а й "земля-земля", наголосив Жданов.

Також експерт не зміг дати відповіді на питання щодо точності російських ракет "С-300". Якщо підсвічувати ціль станцією радіолокації, то точність ракети буде високою. Однак якщо таке підсвічування відсутнє, то відхилення від цілі може становити і 100 метрів.

Ще у середині серпня з'явилася новина про те, що до кордону з Україною прибуло 29 ешелонів із РФ, які привезли ракети "С-300".

Напередодні, 24 серпня, увечері рашисти із С-300 обстріляли Миколаїв, влучивши в однин із приватних секторів.

Раніше у Мережі з'явилися архівні кадри з обложеного Маріуполя, на яких у порту висадилися українські бійці з вертольота "Мі-8".

Нагадаємо, Коля Серга розповів, як на Херсонщині під Снігурівкою потрапив із другом під артилерійський обстріл з боку рашистів.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини