25 серпня 2022, 08:52

Удар українських артилеристів по Антонівському мосту потрапив на відео

ЗСУ завдали ударів по Антонівському мосту, а також скупченню живої сили противника.

Удар українських артилеристів по Антонівському мосту потрапив на відео

Ще вчора ввечері українські артилеристи відпрацювали удари по Каховському мосту, а вже вранці, 25 серпня, вкотре пройшлися артилерією і по Антонівському.

Сьогодні, 25 серпня, близько 5:00 ЗСУ знову завдали прицільного удару по Антонівському мосту та прилеглому району, де знаходиться жива сила супротивника. Новину повідомив Telegram-канал "Хує@ий Херсон", а пізніше підтвердив і спікер Одеської ОВА.

Місцеві паблики виклали до Мережі кадри з місця обстрілів. Повідомляється, що йдеться про район Антонівського мосту. Не виключено, що били як по самому мосту, так і скупченню ворожої техніки та живоъ сили.

На відео нічого не видно, проте чути моменти прильоту ракет. Відомо, що відразу ж після обстрілу почалася пожежа, а отже українські захисники потрапили не лише по мосту, а й, можливо, по позиції рашистів.

22 серпня ЗСУ завдали удару по Антонівському мосту у той момент, коли по ньому їхали ворожі вантажівки з боєприпасами. Вони й почали детонувати. Місцеві повідомили, що міст придатний для проїзду, але лише легкових автомобілів.

Також внаслідок удару було знищено і командний пункт 56-ї бригади рашистів. Було ліквідовано замполіта й інших рашистів, які перебували у штабі.

Тим часом окупанти вирішили зі старих барж збудувати під Антонівським мостом новий, наплавний.

Раніше ми повідомляли, що 24 серпня близько 20:30 українські артилеристи завдали серії ударів по Каховському мосту. Після обстрілу почалася сильна пожежа і можна було побачити стовп чорного диму.

Нагадаємо, за період з 24 лютого по 24 серпня рашисти, вторгнувшись в Україну, втратили раніше захоплені території, які за площею дорівнюють Данії.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини