22 серпня 2022, 12:13

"Це жах! Вікна на х**н вилітають", – з'явилося відео вибухів на російському військовому об'єкті в Алчевську

Знищений склад із боєприпасами в Алчевську російські військові розташували всього за кілька кілометрів від житлової забудови.

"Це жах! Вікна на х**н вилітають", – з'явилося відео вибухів на російському військовому об'єкті в Алчевську

Українська армія підірвала черговий склад російських окупантів в Алчевську (окупована частина Луганської області), після чого боєприпаси почали вибухати та детонувати. Відео потужних вибухів уночі зняв на камеру мобільного телефону один із очевидців, після чого кадри розійшлися у соціальних мережах.

Кадри публікує Телеграм-канал "Україна 365".

Чоловік зазначає, що знищений склад із боєприпасами російські військові розташували всього за кілька кілометрів від житлової забудови.

Вибухи настільки потужні, що у будівлях, що знаходяться поруч, вибуховою хвилею повибивало вікна. Більше того, чоловік не розуміє, навіщо і для чого ведеться російське військове вторгнення, яке обернулося руйнуваннями та стражданнями для мирного населення.

"Звуки страшні, походу потрапили до складу. Вікна на х*ен вилітають. Це жах! Це ж ось, недалеко. Заради чого, за що? Незрозуміло, б****. Ось вона, житуха алчевська", - коментує чоловік відео .

Раніше за добу точними ударами було вражено 6 російських військових об'єктів.

Повідомлялося, що у Мережі обговорюють потужні вибухи у районі авіабази Бельбек у Севастополі.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини