19 серпня 2022, 10:13

Що сталося на російській авіабазі Бельбек: в ISW озвучили п'ять версій

Що саме сталося минулого вечора на військовому аеродромі біля Севастополя та хто за цим може стояти, розбирали експерти.

Що сталося на російській авіабазі Бельбек: в ISW озвучили п'ять версій

Увечері в четвер, 18 серпня, кілька місцевих джерел повідомили щонайменше про чотири вибухи на аеродромі Бельбек на північному заході Севастополя.

Пізніше глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров підтвердив вибухи на найбільшій авіабазі росіян на окупованому Кримському півострові. Що саме там сталося, поки що залишається загадкою. Українська сторона не робила жодних заяв щодо цього інциденту. У РФ теж мовчать.

У той же час аналітики американського Інституту вивчення війни (ISW) висунули свої версії.

Це могла бути атака ЗСУ чи діяльність української розвідки. "Бавовни" могли стати результатом роботи російської ППО. Також до п'ятірки ймовірних причин вибухів біля військового аеродрому під Севастополем експерти включили "невміле поводження окупантів із військовою технікою" або, як висловлюється розпропаганда, "головотяпство".

І нарешті остання версія від ISW: "Нервові спроби захистити райони захопленого Криму, які вони вважали недосяжними для ударів з боку України".

Варто зазначити, що на причетність ЗСУ до останніх вибухів у Криму натякнув радник голови ОПУ Олексій Арестович.

Як повідомлялося, у Мережі обговорюють потужні вибухи у районі авіабази Бельбек у Севастополі.

Нагадаємо, за добу українські захисники знищили 4 ворожі склади з боєприпасами та 2 бази російських окупантів.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини