19 серпня 2022, 07:43

"Чекаємо на "яскравий" сезон у Криму, від потоку людей може не витримати Керченський міст", – Подоляк зробив прогноз

За словами Подоляка, Україна має право на знищення всіх об'єктів, які незаконно розміщені РФ на окупованих територіях.

"Чекаємо на "яскравий" сезон у Криму, від потоку людей може не витримати Керченський міст", – Подоляк зробив прогноз

Виступаючи на "24 каналі" Михайло Подоляк заявив, що ЗСУ мають повне моральне та юридичне право знищувати на своїй території будь-які незаконно зведені об'єкти. Крим не є винятком, саме тому окупантам слід чекати на "спекотний" оксамитовий сезон.

"Ми по-різному підходитимемо до вирішення проблем. Будемо просити сили природи та тютюнові вироби надати допомогу у знищенні складів з боєприпасами. Також ми наполегливо рекомендуватимемо Росії власними силами провести демонтаж незаконних об'єктів у Криму: баз і мостів, які там з'явилися за 8 років окупації", - наголосив Подоляк.

У планах ЗСУ зробити сезон у Криму особливо яскравим і незабутнім. Небезпека для загарбників тільки зростатиме. При цьому може статися якась неприємність і з Кримським мостом.

"Керченський міст може не витримати навантаження та просто скластися, адже на нього останнім часом надто велике навантаження, охочих виїхати буде багато", - додав радник глави Офісу президента.

Раніше повідомлялося, що США схвалюють будь-які дії ЗСУ, спрямовані на оборону, деокупація Криму може стати одним із ключових напрямків.

ВАЖЛИВО ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Ольга Пилипенко

Останні новини