18 серпня 2022, 12:56

ЗСУ розбили половину російського угруповання на Донецькому напрямку: "військор" окупантів проговорився про втрати

Росія має гострий людський голод і нестачу особового складу на Донецькому напрямку через високі втрати.

ЗСУ розбили половину російського угруповання на Донецькому напрямку: "військор" окупантів проговорився про втрати

Російський військовий пропагандист Юрій Котенок б'є на сполох і заявляє, що російським окупаційним військам на Донецькому напрямку не вистачає солдатів, оскільки жива сила окупантів гине швидше, ніж прибуває нова. Про це Котенок повідомив у своєму телеграм-каналі.

За його словами, бойові дії обернулися величезними втратами для російських військових, а кількість солдатів у підрозділах знизилася до мінімуму 50% від їхньої початкової чисельності. За словами пропагандиста, у Москви спостерігається гострий людський голод і нестача особового складу.

Більше того, російський пропагандист заявляє, що становище підрозділів ЗСУ краще, ніж у росіян, оскільки українська армія перебуває в обороні на підготовлених опорних пунктах і вузлах, перемелюючи російську піхоту під час їхньої спроби наступу під Донецьком.

"Підрозділи обполовинені. Іншими словами, нема ким закріплюватися на позиціях і рубежах. Але українцям легше: оборона на підготовлених опорниках і вузлах легше, ніж наступ. А за крайньої необхідності вони мають можливості відвести людей назад", - пише російський "військор".

Раніше в Єнакієвому п'яний бойовик "ДНР" поскаржився в автобусі, що командування кидає мобілізованих з ОРДЛО на забій, не зважаючи на втрати.

Більше того, розгром Повітряно-десантних військ Росії на території України змусив Москву розпочати скорочення чисельності підрозділів ВДВ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини