18 серпня 2022, 10:05

У Росії пояснили удар по гуртожитку з глухонімими у Харкові – Мережа обурена цинізмом

Гуртожиток у Харкові практично повністю знищений, відомо про 7 загиблих, але завали ще розбирають, і там є люди, мирні жителі.

У Росії пояснили удар по гуртожитку з глухонімими у Харкові – Мережа обурена цинізмом

Російські військові злочинці напередодні ввечері завдали ракетного удару по сімейному гуртожитку у Харкові, де мешкали люди з порушенням слуху. Гуртожиток практично повністю знищений, відомо про 7 загиблих, але завали ще розбирають, і там є люди, мирні жителі.

Як зізнаються самі росіяни, по гуртожитку вони завдали удару, бо "практично у всіх" гуртожитках живуть військові.

Однак це брехня, якою російська армія намагається прикрити свій терористичний удар, пише у своєму телеграм-каналі журналіст і блогер Денис Казанський.

"Це, м'яко кажучи, брехня. Сімейні гуртожитки, гуртожитки для глухонімих, сліпих тощо ніхто не розселяв, бо їх мешканців просто нікуди подіти. А поселити військових туди, де вже живуть люди, неможливо. Але людожерам з російського міністерства вбивств начхати, тому вони просто б'ють по всіх гуртожитках поспіль без розбору, не шкодуючи ні інвалідів, ні дітей, ні старих", - зазначає Казанський.

На відео із місця трагедії родичі мешканців кричать, плачуть, просять витягнути з-під завалів бабусю.

"У російських патріотів чергова перемога. Росія - терористична держава, і вона не втомлюється про це нагадувати", - наголосив журналіст.

Попередньо, росіяни вдарили по Харкову ракетою. Потрапили поряд із багатоповерхівкою у Салтівському районі міста, яке найсильніше постраждало при російському вторгненні.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини