17 серпня 2022, 09:04

За добу точними ударами було вражено 6 російських військових об'єктів: втрати ворога

На тимчасово захоплених путінськими військами територіях набирає обертів демілітаризація ворожих об'єктів.

За добу точними ударами було вражено 6 російських військових об'єктів: втрати ворога

Російським окупантам чітко дали зрозуміти, що їх дістануть навіть у тилу. 16 серпня у злочинців з армії РФ повсюдно горіло та вибухало.

Дуже гарячим був південний напрямок.

У селищі Майське у Криму на території військової частини було знищено склад БК, що супроводжувалося ефектною детонацією. Незадовго до удару під Джанкоєм вивантажили десятки одиниць техніки РФ і сотні боєприпасів, які тепер не потраплять на передову для атаки по українських силах і мирному населенню.

Попадання зафіксовано по військовій базі біля Сімферополя, де могли перебувати понад два десятки штурмовиків і бомбардувальників ворога.

Ще мінус один склад боєприпасів у Херсонському районі.

Також три об'єкти було атаковано на Донбасі.

Демілітаризовано склади БК на Донеччині та Луганщині (у Родаковому).

Крім того, у Лисичанську був удар по штабу не рядових солдатів з 2-го армійського корпусу. Там знищено до сотні окупантів.

Раніше розслідувач Христо Грозєв сказав, що Су-24 і Су-25 могла втратити армія Путіна у Гвардійському.

Нагадаємо, у Міноборони РФ назвали причину вибухів на військовому складі у Джанкойському районі. Це знову "головотяпство", яке спричинило пожежу з наслідками.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Российским оккупантам отчетливо дали понять, что их достанут даже в тылу. 16 августа у преступников из армии РФ повсеместно горело и взрывалось.

Очень горячим было южное направление.

В поселке Майское в Крыму на территории воинской части был уничтожен склад БК, что сопровождалось эффектной детонацией. Незадолго до удара под Джанкоем выгрузили десятки единиц техники РФ и сотни боеприпасов, которые теперь не попадут на передовую для атаки по украинским силам и мирному населению.

Попадание зафиксировано по военной базе у Симферополя, где могли находиться свыше двух десятков штурмовиков и бомбардировщиков врага.

Еще минус один склад боеприпасов в Херсонском районе.

Также три объекта были атакованы на Донбассе.

Демилитаризованы склады БК на Донетчине и Луганщине (в Родаково).

Кроме того, в Лисичанске был удар по штабу нерядовых солдат из 2-го армейского корпуса. Там уничтожено до сотни оккупантов.

Ранее расследователь Христо Грозев сказал, сколько Су-24 и Су-25 могла потерять армия Путина в Гвардейском.

Напомним, в Минобороны РФ назвали причину взрывов на военном складе в Джанкойском районе. Это снова "головотяпство", которое привело к пожару с последствиями.

ВАЖНОЕ СООБЩЕНИЕ ОТ РЕДАКЦИИ!!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини