16 серпня 2022, 14:01

У Криму чути вибухи на авіабазі РФ під Сімферополем: палає вже другий військовий об'єкт за добу

Військова база у Гвардійському під Сімферополем – авіаційна. Там базувалася авіація, яка робила нальоти на Південь України, включаючи Запорізьку та Херсонську області.

У Криму чути вибухи на авіабазі РФ під Сімферополем: палає вже другий військовий об'єкт за добу

На військовій авіабазі російської армії у селищі Гвардійське (Сімферопольський район окупованого Криму) чути вибухи, над районом військового об'єкта здіймається чорний дим.

Про це повідомляє російське видання "Комерсант" із посиланням на власні джерела та свідоцтва місцевих жителів.

Згідно з інформацією, російські військові та правоохоронці перевіряють версію з атакою безпілотника по складу з боєприпасами окупантів.

Офіційні джерела російської влади зберігають мовчання та ніяк не коментують інформацію.

Військова база у Гвардійському під Сімферополем – авіаційна. Там базувалася авіація, яка робила нальоти на Південь України, включаючи Запорізьку та Херсонську області. Гвардійське знаходиться всього за 17 км від Сімферополя, який є адміністративним центром окупованого Криму.

Раніше глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров повідомив, що після удару вогнем палає російська військова частина.

Нагадаємо, за словами кримчанки, детонують БК і внаслідок вибуху цілком могла спалахнути електропідстанція, над її територією здіймаються два стовпи диму.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини