16 серпня 2022, 11:12

"Сталінградська битва": Жданов розповів про плани російського військового керівництва

Олег Жданов анонсував військові події на Херсонщині, а також відповів на запитання, чи буде черговий "жест доброї волі" з боку Росії.

"Сталінградська битва": Жданов розповів про плани російського військового керівництва

Військовий експерт, полковник запасу ЗСУ Олег Жданов дав інтерв'ю Вадиму Герасимовичу для YouTube-каналу Politeka Online, в якому висловив свою думку щодо майбутньої битви за Херсон. Під час бесіди ведучий зазначив, що наближається той день, коли російське керівництво змушене буде заявити про черговий "жест доброї волі". Але аналітик не погодився з цим твердженням, зазначивши, що військове керівництво РФ навряд чи піде на такий крок, тому що їхня політична ситуація цього просто не дозволяє.

На думку Жданова, російські генерали, навпаки, намагатимуться утримати війська на правому березі стільки, скільки зможуть. "Тут навіть можна провести аналогію зі Сталінградом, коли на човнах відправляли людей просто зі стрілецькою зброєю та гвинтівками для поповнення втрат. Техніку неможливо було переправити, а ось людей вони переправляли. Ось такий варіант цілком можливий", – заявив військовий експерт.

Також Жданов підкреслив, що "жест доброї волі" й, відповідно, падіння Херсона означає програш для РФ. Після цього іміджеві втрати Росії будуть вже набагато вищими за військові та політичні, саме тому Путін ні в якому разі не може дозволити собі вчинити "жест доброї волі" на Херсонщині.

Раніше Олег Жданов назвав напрямок, на якому ЗСУ доведеться відійти на нові рубежі: "Це не критично".

Також Олег Жданов розповів, що запланували російські окупанти на День Незалежності 24 серпня.

Ще трохи раніше Олег Жданов відповів на запитання, чи будуть російські війська наступати на Миколаїв та Одесу.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини