13 серпня 2022, 20:44

ЗСУ розгромили п'яту частину російських військ в Україні – Залужний

У ЗСУ озвучили втрати російської армії з моменту її вторгнення в Україну.

ЗСУ розгромили п'яту частину російських військ в Україні – Залужний

П'яту частину російських військ, задіяних у війні проти України, розбито українською армією. Відповідну заяву зробив Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний у телефонній бесіді із керівником Об'єднаного комітету начальників штабів Збройних сил США Марком Міллі.

Співрозмовники оцінили поточну ситуацію на фронті, зокрема обговорили втрати російської армії. Головнокомандувач ЗСУ зазначив, що ворог втратив п'яту частину своїх підрозділів, залучених до бойових дій на українській території.

Залужний подякував США за допомогу, що надається Україні, та попросив американських партнерів посилити артилерійську міць української армії. Генерал зазначив, що лінія фронту в Україні має протяжність 1300 км, тому українські військові потребують додаткових артилерійських установок.

Нагадаємо, у середині липня Залужний розповів, що ЗСУ вдалося стабілізувати обстановку на фронті, ситуація перебуває під повним контролем українських військових. Важливим чинником назвав генерал своєчасне прибуття в Україну РСЗВ HIMARS.

Крім того, Головнокомандувач ЗСУ показав перші кадри бойового застосування на фронті РСЗВ М270. На відео було продемонстровано удари по позиціях російських військ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини