13 серпня 2022, 20:26

Російський політик назвав мету, навіщо армія РФ "під нуль" знищує міста України

Росія спеціально перетворює регіони на голий степ, щоб згодом заселити їх із чистого аркуша росіянами, які ніяк не пов'язані з Україною, її мовою та культурою.

Російський політик назвав мету, навіщо армія РФ "під нуль" знищує міста України

Російський політик, член партії "За правду" Олександр Казаков, який кілька років працював куратором "ДНР" і радником Олександра Захарченка у Донецьку, заявив, що російська армія спеціально руйнує українські міста. За його словами, мета Росії - повне знищення всього, що пов'язане з Україною, включаючи цивільні об'єкти - школи та дитячі садки, музичні та спортивні школи.

Росія спеціально перетворює регіони на голий степ, щоб згодом заселити їх із чистого аркуша росіянами, які ніяк не пов'язані з Україною, її мовою та культурою.

Фрагмент відео із заявою Казакова опублікував український журналіст і блогер Денис Казанський у своєму YouTube-каналі.

"Коли наша армія проходить територією, яка колись була нацистською та бандерівською, вона ламає і державні, і громадські інститути, тому що наша армія антифашистська. Це ламає все, бо все, що там було, від муніципалітетів до шкіл і дитячих садів, включаючи музичні та спортивні школи, все це пронизано духом Бандери. У Херсонській, Запорізькій і Донецькій областях російська армія залишає за собою голий степ, хоча є міста та люди. Виходить чистий аркуш", - заявив російський політик.

Казанський зазначає, що заява Казакова є чистим зізнанням у геноциді українського народу.

"Це визнання того, що Росія свідомо знищує міста Донбасу, що Росія не випадково обстрілює цивільні об'єкти, а цілеспрямовано, тому що армія має на меті залишити голий степ", - зазначив журналіст.

За його словами, весь світ має побачити це відео, а всі компанії, які працюють у Росії, мають знати, що вони фінансують таку політику.

"Усі країни, які досі купують російські товари, мають розуміти, що фінансують тотальне знищення цілих українських регіонів. Усі, хто ще так чи інакше співпрацює з Росією та її режимом, свідомо чи мимоволі підтримують цю політику геноциду, яку проводить Володимир Путін", - наголосив журналіст.

Як повідомлялося раніше, Бахмутський напрямок залишається одним із пріоритетних для російських окупантів. Кремль сконцентрував зусилля на захопленні Півночі Донецької області.

Наприкінці липня в українському Гештабі визнали певний успіх супротивника на Донбасі. Проте американські аналітики воєнних дій вважають, що росіянам не вдасться взяти Бахмут.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини