Армія РФ підігнала до Енергодару "Пион" з "Zігою" та прапором України, готується провокація на ЗАЕС – розвідка
Російська армія готує небезпечну провокацію на Запорізькій АЕС, попередила розвідка України.
Москва використовує ядерний шантаж, аби змусити Україну піти на капітуляцію. Активність окупантів в Енергодарі вказує на підготовку до небезпечної провокації на Запорізькій атомній електростанції.
З таким попередженням виступило Головне управління розвідки Міноборони України 13 серпня у Facebook.
Розвідники зазначили, що Росія продовжує завдавати ударів по станції, чим ставить під загрозу всю Європу. Востаннє удари завдавалися з території окупованого села Водяне, внаслідок чого було пошкоджено насосну станцію та спалахнув ліс біля ЗАЕС. Через обстріл, що триває, гасіння пожежі ускладнене.
У ГУР МО також помітили появу в Енергодарі, де розташована ЗАЕС, двох автобусів із так званою "масовкою". Ймовірно, окупанти планують видати привезених осіб за "місцевих мешканців" у пропагандистських сюжетах. Росіянам довелося піти на такий крок, оскільки мешканці міста відмовилися брехати на камери росЗМІ про те, що відбувається.
Особливо хвилює розвідку поява на в'їзді до Енергодару гаубиці "Пион", на яку окупанти начепили прапор України. Високим є ризик, що російські солдати з її допомогою обстрілюватимуть станцію з метою дискредитації ЗСУ.
У питанні із ЗАЕС Росія займається ядерним шантажем, щоб змусити Захід і Київ до переговорів на своїх умовах. У МАГАТЕ запропонували зробити станцію демілітаризованою зоною, вивівши звідти всі війська. Україна погодилася, а Росія категорично відмовилася.
Раніше Діалог.UA повідомляв, що Піонтковський озвучив шалений план Путіна щодо ЗАЕС.
Ми також писали, що Данилов озвучив свою позицію щодо ЗАЕС і розповів про наслідки у разі її підриву.
Останні новини
"Тиран не може втратити обличчя", – Черник вказав на сферу, в якій Росія досягла шалених успіхів
14:23Олеся Бацман розповіла про "досліди" Путіна, пов'язані з дітьми, посилаючись на надійні джерела
13:15Маріонетковий Басманний суд Москви заарештував українську співачку Джамалу: у чому її звинувачують
12:46"Вона ганьбить Зеленського", – Гордон люто висловився про Безуглу, назвавши її "нулем без палички"
12:34"Вогонь, хаос і параліч", – у ГУР Міноборони України розповіли про причини проблем у роботі РЖД
12:27Вийшли з машини та відкрили вогонь по людях: у Єрусалимі стався напад терористів на мирних жителів
10:34Окупанти завдали ракетного удару по житлових будинках у Донецькій області – поранено багато дітей
10:08