13 серпня 2022, 10:59

Росія надіслала до Оленівки творця фейків Соню ван ден Енде, щоб оббрехати ЗСУ

Пропутинська журналістка побувала в Оленівці, передбачувано звинувативши Україну у злочинах, вчинених Росією.

Росія надіслала до Оленівки творця фейків Соню ван ден Енде, щоб оббрехати ЗСУ

Росія засилає на фронт пропаганди перевірених "бійців". Стало відомо, що до Оленівки послали проросійського творця фейків, журналістку з Нідерландів Соню ван ден Енде. Вже 11 серпня "НТВ" пустило сюжет, у якому іноземна журналістка прямо з Оленівки оббрехала ЗСУ, заявивши, що колонію з полоненими солдатами нібито обстріляли саме вони чи випадково, чи навмисне.

Виправдання злочинів російських убивць і перекладання провини на плечі України Соней ван ден Енде було очікуваним. The Insider нагадали, що це далеко не перший фейк нідерландської журналістки про війну України з Росією. Наприклад, у квітні представниця ЗМІ збрехала про те, що окупанти значно відновили зруйновану Волноваху. Жодна адекватна людина не повірить у відновлення міста вбивцями та загарбниками, які його й зруйнували.

Більше того, подібного неможливо було б досягти за місяць, адже в ООН лише 3 березня говорили про те, що Волноваха зруйнована майже повністю, та лише за вісім днів у терористичній "ДНР" заявили, що місто перейшло під їхній контроль. У травні брехню ван ден Енде вкотре спростували: нардеп Дмитро Лубинець підтвердив, що Волноваха зруйнована на 9/10, немає газу, води, електрики.

Потік брехні від пропутинської представниці ЗМІ не припинявся: вона звинувачувала військових "Азова" у вбивствах мирних жителів, в укріпленнях ЗСУ біля Щастя бачила плани нападу на "ДНР", називала масові вбивства у Бучі "інсценуванням".

Раніше, 30 липня, російських пропагандистів уже викривали у підміні кадрів з уламками боєприпасів HIMARS нібито з Оленівської колонії.

ВАЖЛИВО ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Павел Приходько

Останні новини