12 серпня 2022, 07:52

"Прийматимемо більше та навчатимемо довше", – Уоллес заявив про продовження програми підготовки для ЗСУ

Більше українських військових зможуть проходити курси підготовки у Британії, програма буде розширена

"Прийматимемо більше та навчатимемо довше", – Уоллес заявив про продовження програми підготовки для ЗСУ

Британія готова забезпечити підготовку більшої кількості військовослужбовців України. Як передає CNN, міністр оборони Великобританії Бен Уоллес озвучив наміри країни збільшити прийом українських військових для проведення тренувань і навчання.

"Ситуація така, що ми не можемо зупинятися. Нам потрібно виходити за межі. Ми продовжуватимемо тренування військових, прийматимемо більше та вестимемо їх довше", - заявив політик в інтерв'ю за підсумками конференції у Копенгагені.

Уоллес наголосив, що допомога Україні йде та йтиме далі.

"Втоми немає. Ми почали з передачі базової зброї, передача якої викликала дискусії. Але зараз, через півроку, тема змінилася. Ми обговорюємо можливість передачі Україні авіації, далекобійної артилерії HIMARS", - додав Уоллес.

За інформацією, наданою головою Генштабу ЗСУ Олексієм Громовим, курс навчання у Британії вже пройшли 2400 військовослужбовців, ще стільки ж солдатів проходять підготовку. Готуються до поїздки ще близько 5 тисяч військовослужбовців. Навчання відбувається у рамках чотиримісячної програми, запропонованої Борисом Джонсоном, відповідно до якої заплановано навчити 10 тисяч військових.

Раніше повідомлялося, що за підсумком зустрічі у Копенгагені ухвалено рішення про надання Україні 1,5 мільярда євро військової допомоги.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Ольга Пилипенко

Останні новини