10 серпня 2022, 10:47

У ПС ЗСУ розповіли про те, які літаки були на авіабазі Саки та скільки було знищено

На авіабазі у Новофедорівці було знищено склад з авіаційними снарядами та до 10 літаків.

У ПС ЗСУ розповіли про те, які літаки були на авіабазі Саки та скільки було знищено

Учора, 9 серпня, у Новофедорівці на авіабазі внаслідок вибуху було знищено щонайменше два літаки, про що свідчить ролик, викладений у Мережі.

Сьогодні, 10 серпня, спікер ПС ЗСУ Юрій Ігнат у прямому ефірі телемарафону озвучив приблизні втрати ворога внаслідок вибуху на авіабазі.

Авіабаза Саки знаходиться у Новофедорівці. На ній перебували бойові літаки російської авіації, такі як "Іл-76", "Су-24" та "Су-30СМ". Усі вони робили нальоти на територію України.

Багато літаків патрулюють територію України щодня протягом усього тижня. Їх часто можна побачити у небі над Чорним морем. При цьому вони спеціально не долітають до острова Зміїний, щоб не потрапити під вогонь з боку українських захисників.

Із відео з Мережі та тих вибухів, які можна було побачити, експерти вважають, що було знищено щонайменше 10 ворожих літаків і склади з боєприпасами, призначеними для авіації.

На сьогоднішній день в окупованому Криму є п'ять аеродромів, які ворог використовує у своїх цілях проти України. При цьому не варто забувати і про аеродроми на території самої РФ та Білорусі.

Напередодні у Новофедорівці пролунало від 7 до 12 вибухів на території авіабази. Пізніше у Мережі з'явилися кадри, як пожежники гасять два бойові літаки. Поруч із територією авіабази вигоріло до 10 машин, а у сусідніх будинках повилітали шибки.

Раніше у Білому домі виправдали можливі удари ЗСУ по території окупованого Криму, оскільки це є територія України.

Нагадаємо, у Мережі з'явилися кадри з Новофедорівки, на яких можна побачити знищені машини, що стояли поряд з авіабазою.

Також, на думку експертів, на авіабазі Саки могло перебувати до 10 бойових літаків, які були повністю знищені внаслідок вибуху.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини