10 серпня 2022, 10:13

Британська розвідка про проблеми РФ щодо формування нового армійського корпусу

У РФ створили черговий армійський корпус для війни в Україні, проте виникла велика проблема із набором до нього "добровольців".

Британська розвідка про проблеми РФ щодо формування нового армійського корпусу

Британська розвідка повідомляє, що у РФ продовжують створювати нові корпуси для відправки в Україну на війну. Нещодавно був створений черговий такий корпус, проте вся проблема у тому, що у нього не поспішають записуватися "добровольці".

Сьогодні, 10 серпня, у прес-службі Міноборони Британії з посиланням на свою розвідку було викладено головні тези за підсумками минулої доби щодо ситуації в Україні.

Британці повідомляють, що перед російським військовим командуванням знову порушуватиметься питання щодо пріоритетів у подальшій війні в Україні: або ж закінчити "спецоперацію" на Донбасі, вийшовши на адміністративні кордони Луганської та Донецької областей; або ж перекидати частину військ і техніки на Південний напрямок, де ЗСУ намагаються вийти до Херсону.

Для підтримки своїх військ, які вже перебувають в Україні, Міноборони РФ почало формувати 3-й армійський корпус, який зараз дислокується у Мулиному (Нижегородська область, РФ).

Ймовірно, що російське командування розраховує укомплектувати корпус за рахунок "добровольців", яких шукають по всій країні.

Російські чиновники стверджують, що всі "добровольці" обов'язково отримають вигідну фінансову пропозицію, якщо посилять лави корпусу.

Британці пишуть, що зазвичай корпус складається із 15-20 тисяч військовослужбовців. Однак зараз Міноборони РФ буде складно знайти стільки "добровольців".

Британська розвідка сумнівається, що новий корпус зможе вирішити всі проблеми російської армії, які зараз спостерігаються після війни з Україною.

Британці вже говорили про те, що РФ так і не спромоглася створити боєздатну піхоту, щоб вести бойові дії в Україні. На всі основні ділянки вони кидають спецназ і десантників, які не вміють атакувати, а лише навчені утримувати вже зайняті позиції.

Раніше пропагандистський журналіст Котенок поскаржився на те, що у РФ повністю відсутня піхота.

Нагадаємо, російська армія на Донбасі активно використовує "міни-метелики", заборонені міжнародними організаціями. Відомо, що вони більше завдають шкоди мирним жителям, ніж військовим.

ВАЖЛИВО ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини