10 серпня 2022, 09:56

Геращенко порівняв шкоду від удару по аеродрому у Криму зі знищенням крейсера "Москва"

Втрати РФ у Новофедорівці колосальні: не менше 60 "двохсотих" і 100 "трисотих" пілотів і техніків.

Геращенко порівняв шкоду від удару по аеродрому у Криму зі знищенням крейсера "Москва"

Псевдоголова Криму Сергій Аксьонов, коментуючи НП на авіабазі Саки, озвучив брехливу інформацію. Про це пише радник глави МВС України Антон Геращенко на своїй сторінці у Telegram. Він назвав слова гауляйтера про одного загиблого та 5 поранених нахабною брехнею.

За даними розвідки, на концерт до Кобзону вирушили не менше 60 окупантів, і близько сотні пілотів і техніків з військової бази зазнали поранень різної тяжкості. Повірити у слова росіян, нібито їхні винищувачі вціліли, дуже складно.

"Шансів на те, що залишився цілим хоч один літак, виготовлений з ніжного, тонкого магній-алюмінієвого сплаву, немає", - пише радник МВС.

Тelegram-канал "Україна 365" публікував відео із наслідками удару.

Кадри знято за 300 метрів від диспетчерської вежі керування польотами.

Геращенко акцентує на тому, що масштаб збитків російської військової могутності від "головотяпства" (версія розпропаганди) на військовому аеродромі у Криму перевершив навіть знищення флагмана "Москва".

Раніше з'явилися нові кадри з аеродрому Саки у Криму. Там усе довкола випалено, а від вибухової хвилі гігантський пласт металу наскрізь прошив авто.

Нагадаємо, Міноборони РФ назвало головну версію вибухів на аеродромі у Криму, росіяни обурені та скаржаться на "діряву" ППО.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини