Подоляк озвучив щоденні втрати ЗСУ на фронті: цифри дуже змінилися
Україна зараз втрачає у війні з Росією у 2,5–3 рази менше своїх захисників, ніж було місяць тому.

Радник глави Офісу президента Михайло Подоляк повідомив про помітне зниження показників втрат солдат ЗСУ на фронті.
Ще у червні наша країна щодня втрачала не менше сотні захисників у війні проти агресора. Сьогодні цей показник не перевищує півсотні.
"Щоденні втрати українців на фронті зараз становлять приблизно 30-50 осіб. Це приблизно у 2,5-3 рази менше, ніж було у червні", - повідомив Подоляк в інтерв'ю ВВС.
Колишній журналіст і політтехнолог пояснив, як вдалося за такий короткий проміжок разюче скоротити втрати.
Насамперед нам допомагають американські "Хаймарси", завдяки яким успішно один за одним знищуються логістичні центри окупаційних військ Путіна.
"По-друге, йде передислокація російської армії по всій лінії фронту. І останнє: наші бійці вже пристосувалися до тактики російської армії та ефективніше обороняються", - додав один із членів команди Зеленського.
Українці воюватимуть до перемоги, відстоюючи кожен сантиметр своєї землі, доки останній росіянин не покине нашу територію.
Раніше в ОП України пояснили, чому переговори з РФ неможливі та як не допустити хаосу на європейському ринку.
Нагадаємо, Подоляк та Ігнат розповіли, якою зброєю ЗСУ зможуть "вибивати зуби" Росії у контрнаступі.
Останні новини
"Я був у шоці", – українські спортсмени залишили п'єдестал через гімн РФ, їх змусили платити штраф
16:15На заксобранні у Петербурзі визнали, що у війні "все пішло не так", і вимагали вдарити ядеркою
16:12Окупанти ввели заборону на пересування військових вантажів сухопутним коридором до Криму – "Мадяр"
14:04