9 серпня 2022, 11:22

"Давайте розберемося", – Злий Одесит натякнув, як ЗСУ підірвали росіян у Генічеську за 150 км від своїх позицій

Підрив військових об'єктів росіян у Генічеську стався за 150 км від найближчих позицій ЗСУ – Олександр Коваленко зазначає примітний момент нової серії вибухів.

"Давайте розберемося", – Злий Одесит натякнув, як ЗСУ підірвали росіян у Генічеську за 150 км від своїх позицій

Вранці 9 серпня в окупованих Новоолексіївці, Генічеську та Мелітополі очевидці повідомили про звуки вибухів. Місцеві жителі наголошують, що характери вибухів схожі на детонацію складів із боєприпасами.

Як повідомляють місцеві телеграм-канали, вибухи пролунали у Генічеському районі. Ймовірно, там детонує боєкомплект російських загарбників. Крім того, звуки детонації чули і в Новоолексіївці.

Координатор групи "Інформаційний опір", військовий експерт Олександр Коваленко зазначає примітний момент нової серії вибухів. На своїй сторінці у соціальній мережі Facebook він заявив, що вибухи на військових об'єктах окупантів пролунали за 150 км від найближчих позицій ЗСУ.

Таким чином він натякнув, що у розпорядженні української армії могли з'явитися нові ракети, які значно підвищили дальність завдання ударів ЗСУ.

"Так. Давайте розберемося. Сьогодні з ранку приходять повідомлення про бавовни та задимлення у тимчасово окупованому Генічеську.

У відкритих джерелах опубліковано фото бавовни та задимлення, і це, скоріше, Новоолексіївка. Але що Генічеськ, що Новоолексіївка – за 150 км від позицій ЗСУ. Що ж це було?" – пише Коваленко.

Раніше у тимчасово захопленому Генічеську активізувалися російські солдати, містом помічені колони техніки.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини