7 серпня 2022, 17:35

Amnesty International вибачилася перед Україною з однією обмо́вкою

Amnesty International вибачилася перед Україною після своєї доповіді про ЗСУ, але від своїх висновків не відмовилася.

Amnesty International вибачилася перед Україною з однією обмо́вкою

Правозахисна організація Amnesty International вибачилася перед Україною, що "заподіяла біль" доповіддю про порушення законів ведення війни з боку ЗСУ, однак відмовилася переглядати висновки, пише Reuters.

Йдеться про її доповідь, де українських захисників звинуватили у тому, що вони наражають на ризик мирних жителів, розміщуючись біля цивільних об'єктів. Справжню причину появи військових в українських містах і розв'язання повномасштабної війни в організації не згадували, проте уточнили, що не знімають відповідальність з РФ за "порушення".

"Amnesty International глибоко шкодує про стрес і гнів, які викликав наш прес-реліз про тактику ведення військових дій з боку України", - заявила організація.

У Amnesty International запевняють, що їхній пріоритет - забезпечення захисту цивільних осіб. Створюючи свою доповідь, вони нібито мали виключно ці цілі.

Нагадаємо, резонансна доповідь Amnesty International була опублікована 4 серпня. Організація звинуватила ЗСУ у порушенні гуманітарного права та створенні небезпеки для мирних жителів.

У МЗС України доповідь назвали несправедливою. А в Офісі президента нагадали, що єдині, хто наражає життя українців на небезпеку, це російські війська.

Дмитро Ярош був у гніві після звинувачення правозахисної організації та закликав заборонити її, щоб не дати їм повторного шансу захистити права окупантів.

Тим часом британські журналісти показали, як Amnesty International перекладає провину за вбивство українців із Росії на самих українців.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини