4 серпня 2022, 07:49

Наступ на Донбасі – "маневр, що відволікає": Арестович розповів, де РФ готує головний удар

Зараз по всій лінії фронту йдуть бої місцевого значення, але "справжні дії" розгортатимуться у напрямку Запоріжжя та у Херсонській області, повідомив Арестович.

Наступ на Донбасі – "маневр, що відволікає": Арестович розповів, де РФ готує головний удар

На сьогоднішній день на фронті йдуть бої місцевого значення, "справжні події" розпочнуться протягом тижня.

Таку заяву зробив радник глави Офісу президента Олексій Арестович в ефірі YouTube-каналу "ФЕЙГІН LIVE".

"Особливо нічого принципово (на фронті – ред.) не відбувається. Справжні події почнуться протягом тижня. Поки йдуть події, які багатьом здаються серйозними, але якщо подивитися на стратегічний розмах, то ми розуміємо, що це місцеві дії. Проте ці місцеві дії мають певні цілі", - повідомив співрозмовник.

Радник Єрмака розповів про повільне просування російських військ у Донецькій області та назвав "золоту мрію" росіян на цій ділянці фронту.

"У районі Сіверська вони (російські війська - ред.) спритності не виявляють. Ось на південь - на Званівку, на Переїзне, на Червону Гору, так, йде рух. Противник повільно, але просувається. Це буквально сотня метрів на день, але, тим не менше, рухається... Те ж саме у нас у районі Гольмівського, там підтискують на Травневе з флангу. Тяжко, але наші стоять. Золота мрія противника - оточити від Клинового на Зайцеве, на Дослідне та підрізати Бахмут з півдня та заразом оточити наше угруповання у районі Кадеми, Миколаївки. Подивимося, що з цього вийде", - заявив Арестович.

Крім того, ворожі сили намагаються "зрізати" Авдіївку з півночі та півдня одночасно.

За словами Арестовича, він відсунув би наші війська на пару кілометрів тому у районі населеного пункту Піски, але при цьому підкреслив, що командуванню на місці видніше.

При цьому співрозмовник вважає наступальні дії росіян на Донбасі "маневром, що відволікає", тоді як головний удар противник готує у напрямку Запоріжжя та у Херсонській області.

"Всі ці героїчні наступи, в яких разом ламанувся весь Донецький і Луганський фронт, це не що інше, як змусити нас перекидати туди резерви, щоб ми не перекидали їх на напрямок справжньої небезпеки, де планується великий наступ. Збираються сили у Мелітополі та Токмаку - напрямок на Запоріжжя, та, звичайно ж, Херсонська область, куди противник перекинув усе живе. Там розгортатимуться справжні дії", - пояснив експерт.

Нагадаємо, в Оперативному командуванні "Південь" підтвердили, що росіяни готують наступ на Півдні для виходу на адміністративний кордон Херсонської області. Крім цього, противник веде оборонні дії щодо утримання раніше зайнятих позицій.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини