2 серпня 2022, 13:36

З'явилося відео із Брилівки після удару HIMARSів: росіяни у паніці розбігаються убік, чути вибухи БК

На відео з Брилівки можна помітити справжню паніку російських військових, які розбігаються у різні боки та намагаються сховатися від снарядів, що детонують.

З'явилося відео із Брилівки після удару HIMARSів: росіяни у паніці розбігаються убік, чути вибухи БК

В Інтернеті з'явилося відео наслідків підриву залізничного ешелону з військовою технікою, боєприпасами та живою силою російських окупантів поблизу населеного пункту Брилівка (Херсонська область). Кадри зняли одним із російських військових на камеру мобільного телефону, після чого з'явилися у соціальних мережах.

Кадри публікує Телеграм-канал "Україна 365".

Перші повідомлення про удар ЗСУ по ешелону у районі Брилівки з'явилися ще 29 липня, після чого командування "Південь" виступило з офіційним підтвердженням.

За даними радника голови МВС Антона Геращенка, під удар ЗСУ потрапили понад 40 вагонів із російськими військовими, технікою та боєприпасами, які були перекинуті на Херсонщину із Криму.

На опублікованих кадрах можна помітити справжню паніку російських військових, які розбігаються у різні боки та намагаються сховатися від снарядів, що детонують. У сотні метрів видно величезний стовп чорного диму, який схожий на сліди цистерн, що горять, з пально-мастильними матеріалами.

"Бегом, с***, ляж! Бачиш - розлітаються!

Все, там п***** бригаді... Дивись, там ***** горить як", - чуються на відео голоси російських солдатів, які коментують наслідки удару.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що у Мелітополі димить аеродромом, куди армія РФ стягнула техніку, - місцеві повідомляють про вибухи.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини