30 липня 2022, 17:44

Жданов назвав військову подію, після якої буде знищено Кримський міст

Військовий експерт Олег Жданов відповів на питання, що хвилює багатьох українців, про те, коли ЗСУ зруйнують Керченський міст.

Жданов назвав військову подію, після якої буде знищено Кримський міст

Полковник ЗСУ Олег Жданов, спілкуючись із Марком Фейгіним, назвав важливу військову подію, після якої завдати ушкодження Кримському мосту буде простіше. Досвідчений військовий вважає, що як тільки Збройні сили України звільнять Херсонську область і весь правий берег Дніпра від окупантів, одразу можна переходити до втілення у життя плану знищення мосту у Крим через Керченську протоку.

Інтерв'ю Олега Жданова Марку Фейгіну можна переглянути на каналі YouTube.

Військовий експерт припустив, що після звільнення Херсонщини більшу частину військових ЗСУ треба перекинути на Запорізький напрямок, щоб проводити там контрнаступ: "Основні резерви ми зосереджуватимемо на інших напрямках, а тут залишиться мінімальна кількість військ. З мінімальною кількістю військ, але з великою вогневою дією на лівий берег Дніпра".

Марк Фейгін вирішив уточнити у свого гостя: якщо ракети для HIMARS дальністю 300 км західні партнери таки вирішать постачати, то чи буде зручніше з цієї позиції зруйнувати Кримський міст?

Олег Жданов відповів так: "Звичайно, це треба зробити насамперед, щоб припинити постачання техніки й озброєння до Криму. Таким чином ми повертаємо Криму статус практично півострова, відрізаного від материкової Росії".


Раніше Жданов упевнено назвав терміни визволення Херсона.

Нагадаємо, Жданов назвав терміни можливого поновлення наступу РФ на Донбасі.

Також Жданов спрогнозував наступний крок ЗСУ після звільнення Херсона.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Алина Романенко

Останні новини