28 липня 2022, 07:46

Стрєлков передрік розгром російської піхоти під час штурму Авдіївки

Гіркін вважає, що потенційне захоплення Авдіївки, Пісок і Мар'їнки не принесе Росії стратегічної переваги.

Стрєлков передрік розгром російської піхоти під час штурму Авдіївки

Один із колишніх ватажків так званої "ДНР", ексофіцер ФСБ РФ Ігор Гіркін (Стрілков) пророкує повний розгром російської піхоти під час штурму Авдіївки, Пісків і Мар'їнки.

Про це бойовик написав у своєму Telegram-каналі.

Він розкритикував ідею російського командування штурмувати "у лоб" підконтрольні ЗСУ населені пункти на захід від Донецька.

На його думку, навіть потенційне захоплення перерахованих вище населених пунктів не принесе Росії стратегічного успіху, натомість окупанти зазнають колосальних втрат.

"Піхота "ЗС" "ЛДНР" буде "добита" у ході цієї операції остаточно", - заявив диверсант і додав, що у кращому випадку росіянам вдасться відсунути фронт до наступної лінії оборони Слов'янськ - Краматорськ - Дружківка - Костянтинівка.

Крім того, Стрєлков очікує контрнаступ українських військ найближчим часом, вважаючи, що він "з ймовірністю 90%" розпочнеться на Херсонському напрямку.

Тим часом радник глави Офісу президента Олексій Арестович підтвердив в ефірі YouTube-каналу "Фейгін LIVE" перехід противника у наступ на Донецькому напрямку. Крім того, він підтвердив інформацію про захоплення противником Вуглегірської ТЕС.

Водночас Арестович вважає, що на Донбасі російські війська переходять "у стратегічну оборону" та перекидають частину підрозділів на Південний напрямок, щоб спробувати стримати ймовірний контрнаступ ЗСУ.

Нагадаємо, Стрєлков прогнозує розсічення армією України російського плацдарму у Херсоні та стверджує, що армія країни-агресора втрачає ініціативу.

До цього Гіркін заявив, що російська армія не здатна відновити серйозний наступ в Україні.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини