26 липня 2022, 10:52

"Кому вони загрожують?" – в ОП розповіли про військову катастрофу російської армії

Арестович зазначає, що цифри втрат у техніці та живій силі говорять про військову катастрофу російської армії.

"Кому вони загрожують?" – в ОП розповіли про військову катастрофу російської армії

Зроблена напередодні заява російського МЗС про катастрофу для ЄС і України у разі продовження війни є спробою Москви приховати власну військову катастрофу, яку потрапила російська армія. Про це заявив радник голови ОП Олексій Арестович в ефірі програми "Фейгін LIVE".

За його словами, розмови про катастрофу для ЄС і України прикривають катастрофу, що насувається, для самої РФ, яка у ході військового вторгнення за 5 місяців війни сукупно втратила техніки на 5 загальновійськових армій. Станом на ранок 26 липня, за даними Генштабу ЗСУ, ЗС РФ втратили 1737 танків, 3959 броньованих бойових машин, 880 артилерійських систем, 222 літаки та 189 вертольотів. Кількість втрат російських військових перевищила 39 тисяч вбитих.

Арестович зазначає, що настільки високі цифри втрат у техніці та живій силі говорять про військову катастрофу російської армії.

Більше того, за даними української розвідки, на території Росії відбувається прихована мобілізація медичного персоналу, яка пов'язана з величезною кількістю поранених.

"Поранених стільки, що їх нема кому рятувати. Усі військові госпіталі вже забиті, але не вистачає персоналу для надання допомоги на фронті. Кому вони загрожують катастрофою?" - заявив Арестович.

Раніше ЗСУ знищили одразу кілька штурмових груп окупантів під час спроби наступу.

Також військовий об'єкт російської армії 60 км на південь від Херсона вночі став ціллю ракетного удару ЗСУ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини