26 липня 2022, 10:50

Окупанти вже озвучили "строки", коли вони планують захопити весь Донбас

До кінця серпня 2022 року російська армія планує захопити весь Донбас.

Окупанти вже озвучили "строки", коли вони планують захопити весь Донбас

Сьогодні, 26 липня, бойовики з "ДНР" озвучили свої "далекі плани" щодо "звільнення" Донецької області від ЗСУ. За інформацією, вже до кінця серпня окупанти планують взяти під свій контроль весь Донбас.

Таку заяву зробив "заступник голови мінінформації" "ДНР" Данило Безсонов в інтерв'ю ТАРС.

Окупанти впевнені, що вся територія Донецької області – це "ДНР". Вони планують до кінця літа повністю захопити регіон, щоб уже у вересні провести референдум про входження Донбасу до складу РФ.

При цьому не варто забувати, що після взяття Сєвєродонецька та Лисичанська на Луганщині у лавах окупантів намітився спад. Вони заявили, що беруть "оперативну паузу". Однак із цієї паузи вони не можуть вийти вже третій тиждень.

Ще наприкінці травня пропагандисти стверджували, що взяли Сіверськ, проте бої за місто продовжуються та досі. Не можуть російські військовослужбовці просунутися у районі Бахмута, а також розпочати наступ на Слов'янськ.

В Інституті вивчення війни не сумніваються, що останнім населеним пунктом, який захоплять окупанти на Донеччині, буде Слов'янськ чи Бахмут. На цьому "спецоперація" і закінчиться.

Раніше ми повідомляли, що українська розвідка поділилася інформацією щодо результатів "референдуму", який "влада" "ДНР" має намір провести вже цієї осені.

Нагадаємо, 26 липня невідомі підірвали нафтобазу у Будьонівському районі окупованого Донецька. Пожежа досі не локалізована.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини