26 липня 2022, 10:10

Окупанти знайшли для себе нові цілі, по яких готові завдавати ракетних ударів

Окупанти з РФ сприймають протикорабельні ракети як потенційну загрозу своєму Чорноморському флоту.

Окупанти знайшли для себе нові цілі, по яких готові завдавати ракетних ударів

Російське військове командування боїться, що отримані протикорабельні ракети Україна використовуватиме проти Чорноморського флоту. Про те, що українські артилеристи б'ють точно у ціль, окупанти могли побачити на прикладі РСЗВ HIMARS, коли за два тижні ЗСУ знищили до 50 об'єктів супротивника на окупованій території.

Сьогодні, 26 липня, у прес-службі Міноборони Британії з посиланням на дані розвідки повідомили інформацію про нові удари окупантів.

Джерело нагадує, що 24 липня окупанти завдали ракетного удару по порту Одеса. Тоді ж російські ЗМІ повідомляли, нібито удару було завдано по військовому кораблю, на борту якого знаходилися протикорабельні ракети.

Навіть якщо ця інформація не відповідає дійсності, РФ дуже боїться протикорабельних ракет. Україна вже довела, що може бити точно у ціль не лише по складах з боєприпасами, а по російському військовому флоту.

Саме тому російська армія досі не висадилася на узбережжя Одеси, бо боїться прямого влучення однієї з таких ракет у десантний корабель.

Водночас британська розвідка не виключає, що російська армія дуже часто завдає ударів не по цілі через застарілу інформацію розвідки, а також погане планування та підхід до тієї чи іншої військової операції в Україні.

Раніше ми повідомляли, що 26 липня близько 2:00 у Донецьку пролунав вибух на одній із нафтобаз, де окупанти облаштували склад із боєприпасами.

Нагадаємо, за даними аналітиків з ISW, російське командування перекидає техніку та війська на Південний напрямок, щоб не дати ЗСУ звільнити Херсонщину.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини