23 липня 2022, 21:58

ЗСУ відрізали російське угруповання у Херсоні від постачання важкого озброєння

Українські військові зруйнували стратегічно важливі для російської армії мости на Херсонщині.

ЗСУ відрізали російське угруповання у Херсоні від постачання важкого озброєння

Російське угруповання військ, що знаходиться у тимчасово окупованому Херсоні, виявилося відрізаним від постачання важкого озброєння, що сприяє успішному контрнаступу української армії у регіоні.

Про це розповів депутат Херсонської облради Сергій Хлань, повідомляє "24 канал".

За словами співрозмовника, це стало можливим після серії точкових ударів ЗСУ по стратегічних для противника мостах на Херсонщині.

Депутат розповів про спроби загарбників відремонтувати Антонівський міст. Зокрема, вони шукали проектну документацію на вказаний інфраструктурний об'єкт, щоб спроектувати його ремонт, але у них нічого не виходить.

Після пошкодження Антонівського мосту противник почав здійснювати постачання озброєння й особового складу до Херсона через Каховську ГЕС. Там є три мости, по одному з них у суботу було влучення. Тепер прохід важкої техніки цим маршрутом неможливий.

Українські військові, здобувши тактичну перевагу, проводять контратаки по всій лінії фронту на Херсонському напрямку, наближаючи звільнення обласного центру, уточнив депутат.

Раніше у британській розвідці заявили, що відрізані у Херсоні російські війська будуть великою військовою та політичною поразкою Кремля. Наразі ЗСУ проводять наступ на захід від річки Дніпро.

Нагадаємо, аналітики повідомляють про настання переломного моменту у боях на Херсонському напрямку після того, як російські частини потрапили до тактичного оточення у районі населеного пункту Високопілля.

ВАЖЛИВО ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини