23 липня 2022, 10:11

"Все погано, на нас чекає поразка", – Стрєлков-Гіркін поставив хрест на російському наступі в Україні

Наразі армія Росії не в змозі відновити серйозний наступ в Україні, визнав російський диверсант Ігор Стрєлков.

"Все погано, на нас чекає поразка", – Стрєлков-Гіркін поставив хрест на російському наступі в Україні

У боях за Сєвєродонецьк і Лисичанськ російська армія втратила залишки свого наступального потенціалу. На нинішньому етапі вона не здатна просуватися вперед.

Про це розповів відверто полковник ФСБ РФ, військовий злочинець Ігор Гіркін, відомий на прізвище Стрєлков.

Він констатував, що на фронті спостерігається тривала оперативна пауза. Сил для наступу в окупантів немає і не передбачається.

"Єдине, що може зробити зараз російська армія, це, напевно, відбити удар "шановних українських партнерів". Такого висновку я дійшов на підставі тієї інформації, яка надходить з фронту. Провести навіть таку операцію, як по Сєвєродонецьку - Лисичанську, наші Збройні сили зараз не в змозі через дуже низьку укомплектованість особового складу... З технікою теж не все добре, але вона є. А з людьми погано, причому відверто погано... Ситуація така, що російські війська зараз повноцінно наступати на щось не зможуть" , - заявив російський диверсант.

Він не впевнений у тому, що російська армія може стримати майбутній контрнаступ ЗСУ.

"Противник не поспішає. А поспішати йому особливо нікуди. Перевага у живій силі, а місцями і у техніці у нього вже є за винятком окремих позицій. Основні ударні угруповання противника зосереджуються під Херсоном, на Запорізькому напрямку, є повідомлення, що вони підтягнули і під Харків війська... Ймовірно, оперативна пауза закінчиться наступом ЗСУ... Є стійке переконання, що якщо терміново не буде вжито заходів щодо поповнення військ через часткову мобілізацію, то ми можемо зазнати досить серйозної поразки", - констатував Стрєлков.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що Стрєлков визнав: Збройні сили РФ марні на полі бою: "Потішна армія".

Ми також писали, що Стрєлков розгніваний через рішення Путіна і прогнозує РФ "смуту".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини