21 липня 2022, 08:00

Контрнаступ на Донбасі: ЗСУ відбили два населені пункти

Українська армія провела успішну контратаку на Східному фронті.

Контрнаступ на Донбасі: ЗСУ відбили два населені пункти

Збройні сили України на тлі наступу російських військ на Сіверськ і Бахмут провели успішну контратаку, у ході якої відвоювали у ворога два населені пункти.

Таку інформацію озвучив радник глави Офісу президента Олексій Арестович в ефірі YouTube-каналу "Фейгін Live".

Співрозмовник зазначив, що звільнені населені пункти хоч і невеликі, але "дуже симпатичні". При цьому радник Єрмака не уточнював, про які саме населені пункти йдеться, зазначивши, що першими про це мають оголосити військові.

За словами Арестовича, після низки ракетних ударів по складах із боєприпасами російської армії на тимчасово окупованих територіях противник суттєво скоротив кількість артилерійських обстрілів позицій українських військ на фронті. Якщо раніше росіяни випускали до 45 тисяч снарядів на добу, то зараз йдеться про 15 тисяч пострілів.

"Це теж дуже багато, але це набагато менше, ніж раніше", - додав аналітик і зазначив, що саме велика кількість артилерійських ударів була запорукою успіху ворога при наступі на Лисичанськ і Сєвєродонецьк.

Раніше у Генштабі ЗСУ повідомили, що російські війська ведуть штурмові дії на Бахмутському напрямку, намагаючись опанувати Бахмут і територію Вуглегірської ТЕС. Нині бої продовжуються.

До цього закордонні аналітики зазначали, що Сіверськ і Бахмут є найближчими цілями російської армії на Донбасі.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини