20 липня 2022, 14:13

Росія вперше втратила ударний дрон "Ласточка-М"

Російський безпілотник, який дебютував на навчаннях "Захід – 2021", вже приземлений в Україні.

Росія вперше втратила ударний дрон "Ласточка-М"

Недовго пощастило політати легкому ударному БПЛА "Ласточка-М", що входить до складу вогневого комплексу ЗС РФ. Перший такий апарат назавжди закінчив свою діяльність у рамках путінської "спецоперації". Російська "Ласточка" не відлітала й року після своєї презентації на навчаннях "Захід-2021".

Те, що залишилося від збитого над Україною безпілотника країни-агресора, показав Telegram-канал "Україна 365".

Як зазначили експерти організації Conflict Armament Research (CAR), яка відстежує зброю у ході конфліктів, у БПЛА виявилося багато деталей, які виготовлялися не у РФ. Це було встановлено внаслідок розбирання безпілотника.

Як зазначив у Twitter директор організації Дам'єн Сплітерс, його команда має намір з'ясувати, як західні технології потрапляли в РФ для виробництва цього дрону, призначеного для знищення живої сили та броньованої техніки.

Раніше БПЛА "Орлан-10" за $120 тис., який військові злочинці з армії РФ відправили на розвідку в Україну, з місією не впорався. ЗСУ приземлили "шпигуна".

Також Діалог.UA публікував відео удару дрона-камікадзе ЗСУ по Новошахтинському нафтопереробному заводу у Ростовській області.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини