20 липня 2022, 10:40

ЗСУ ліквідували групу "вагнерівців" на Донбасі: Гайдай поділився деталями

Напередодні стало відомо про те, що на Бахмутському напрямку ЗСУ змогли ліквідувати окупантів із ПВК "Вагнер".

ЗСУ ліквідували групу "вагнерівців" на Донбасі: Гайдай поділився деталями

Сьогодні, 20 липня, голова Луганської ОВ Сергій Гайдай поділився деталями про те, як військовослужбовці з 58-ї ОМБр ім. гетьмана Івана Виговського змогли відправити на концерт до Кобзона найманців із "Вагнера".

На своїй сторінці у Telegram-каналі Гайдай розкрив деталі операції з ліквідації російських найманців із "Вагнера". Не виключено, що ліквідовані брали участь у захопленні Попасної.

"Вагнерівці" були ліквідовані при спробі вийти на позиції бійців із 58-ї ОМБр. Швидше за все, російське командування надало їм наказ взяти українські позиції, як і раніше вони це зробили у Попасній і Лисичанську.

"Вагнеровців" РФ використовує лише тоді, коли російська армія довго тупцює на одному місці та не може взяти навіть маленький населений пункт, саме тому їх і кинули на позиції 58-й ОМБр. Відомо, що з повітря "вагнерівців" прикривала російська авіація. Один із Су-25 вдалося збити бійцю Нацгвардії України буквально днями. Гайдай повідомив, що пілот також був із "вагнерівців".

За словами голови Луганської ОВА, українські захисники ліквідували всю групу "вагнерівців", яка хотіла захопити позиції ЗСУ.

Раніше ми повідомляли, що під Слов'янськом бійці з 81-ї ОДШБ і нацгвардійці зуміли ліквідувати групу росіян, які хотіли захопити позиції українських захисників.

Нагадаємо, британська розвідка відповіла на запитання, чому "вагнерівці" вже не такі "страшні", як були на початку війни в Україні.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини