20 липня 2022, 10:36

Українські військові знову висадилися на Зміїному – захоплена військова техніка та секретні документи РФ

Українські силовики на Зміїному захопили системи наведення та керування, "Орлан-10", ПЗРК, гранатомети, журнали ведення бойових дій та особисті документи військових РФ.

Українські військові знову висадилися на Зміїному – захоплена військова техніка та секретні документи РФ

Українські військові знову висадилися на Зміїному та провели на острові операцію з дослідження і рекогносцювання території та підземних укріплень, виконавши інженерні роботи з розмінування. У ході операції ГУР МО було виявлено та вилучено зразки озброєння та техніки російської армії, які залишилися на острові після втечі окупантів.

Про це повідомляють інформаційні агенції з посиланням на публікацію Головного управління розвідки МО України. У Мережі було опубліковано відео роботи українського спецпідрозділу на острові.

Військовим вдалося захопити та вивчити російські системи наведення та керування, БПЛА "Орлан-10", системи ПЗРК, гранатомети, вогнемети, стрілецьке озброєння, журнали ведення бойових дій, особисті документи військових РФ й електронні носії інформації.

Більше того, загін встановив замість російського триколору над островом прапор України, а також евакуював на велику землю чорного кота, який останні місяці жив в окупації.

"На острові встановлено український прапор замість рашистського триколору. Крім цього, знайдено й евакуйовано на підконтрольну територію українського кота, який прожив кілька місяців в окупації", - зазначено у повідомленні.

Раніше втечу зі Зміїного російська Міноборона назвала "жестом доброї волі", у рамках якої окупанти нібито вирішили залишити Зміїний.

За оцінками Forbes, вся операція Кремля на Зміїному коштувала російському бюджету майже мільярд доларів.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини