30 червня 2022, 12:54

ЗСУ вночі завдали ракетних ударів по Зміїному – на острові пожежа та вибухи, росіяни біжать

Вночі ЗСУ завдали серію потужних ракетних ударів по російських військових на острові Зміїний, змусивши окупантів, що вижили, спішно евакуюватися.

ЗСУ вночі завдали ракетних ударів по Зміїному – на острові пожежа та вибухи, росіяни біжать

Українська армія протягом ночі завдала нової серії ракетно-бомбових ударів по російським військовим на острові Зміїний, це змусило окупантів спішно евакуювати залишки гарнізону, що вижили. Про це повідомляють інформаційні агенції з посиланням на офіційну заяву оперативного командування "Південь".

Згідно з опублікованою інформацією, ЗСУ протягом ночі завдали нову серію ракетних й артилерійських ударів, змусивши росіян спішно втекти з острова.

"Протягом ночі у результаті успішно проведеного чергового етапу військової операції з завданням вогневих ударів нашими ракетними й артилерійськими підрозділами по острову Зміїний противник поспіхом евакуював залишки гарнізону двома швидкісними катерами і, ймовірно, залишив острів", - зазначено у повідомленні.

Українська сторона опублікувала фотографію Зміїного, який охоплений вогнем і великим задимленням у кількох частинах острова. Ймовірно, пожежа викликана детонацією російських боєприпасів і російської техніки, що горить.

Наразі Зміїний покритий пожежею, лунають вибухи.

У повідомленні також зазначено, що результат вогневої поразки російських підрозділів на острові уточнюється під час додаткових заходів щодо розвідки розбомблених позицій.

Раніше ми повідомляли, що 22 червня компанія Maxar виклала у Мережу знімки із супутників острова Зміїний за 17 червня та після атак ЗСУ - за 21 червня.

Нагадаємо, у прямому ефірі телемарафону Кирило Буданов розповів про спецоперацію зі звільнення Зміїного від російських окупантів.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини