20 липня 2022, 10:04

Британська розвідка про те, чому так важливо взяти контроль ЗСУ над Антонівським мостом

Повний контроль над переправою через Дніпро – це ключовий фактор у бойових діях за Херсон.

Британська розвідка про те, чому так важливо взяти контроль ЗСУ над Антонівським мостом

Вчора та сьогодні ЗСУ завдали ударів по окупантам у районі Антонівського мосту у Херсоні. Це єдиний міст, крім залізничного, який з'єднує місто з лівим берегом.

Сьогодні, 20 липня, Міноборони Британії з посиланням на свою розвідку озвучило ключові позиції щодо Антонівського мосту.

Ще вчора колаборанти Херсона повідомили про перший удар ЗСУ по Антонівському мосту. Також у Мережі показали відео наслідків удару. На кадрах можна побачити наскрізну дірку у мосту. Проте місцеві жителі запевняють, що ця дірка на іншому пішохідному мості та вона з'явилася там на початку війни.

Проте також відомо, що Антонівський міст добре охороняється російськими військами та там знаходиться система ППО. Боротьба за міст і навколо нього є головною ціллю ЗСУ у битві за Херсон.

Британці заявляють, що цей міст є єдиним і головним, яким йде перекидання військ і техніки з Донбасу на Херсонщину.

Херсон має для РФ як політичне, так і символічне значення. Вони намагатимуться всіма силами утримати контроль над регіоном.

Контроль над переправами через Дніпро, ймовірно, буде ключовим фактором у результаті бойових дій на Херсонщині.

Раніше Сергій Хлань озвучив справжню ціль артилерійського удару по Антонівському мосту, де йдеться про скупчення ворожої техніки.

Нагадаємо, 20 липня українські захисники завдали повторного удару по російським окупантам, які знаходяться у районі Антонівського мосту.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини