20 липня 2022, 09:08

У РФ знайшли винних у провалі наступу в Україні – ISW

У Росії назвали тих, з чиєї вини провалилося "захоплення України за 3 дні".

У РФ знайшли винних у провалі наступу в Україні – ISW

Військові експерти країни-агресора Російської Федерації знайшли "цапів-відбувайлів", через яких зазнало невдачі все російське вторгнення. Усі камені обрушилися на десантників.

Про це йдеться в аналізі вашингтонського аналітичного центру Інститут вивчення війни.

Російські блогери вже без прикриття пишуть про неспроможність десантних військ вести війну. Застаріла тактика ВДВ призвела до провалу плану Кремля щодо вторгнення в Україну 24 лютого.

Військові експерти у РФ розкритикували підготовку російського десанту у мирний період. Повітряні війська не запровадили нову організаційну структуру, чим сприяли провалу всієї російської армії у перші дні вторгнення в Україну.

Під вогнем критики опинилася й броньована техніка, що використовується ВДВ.

"Нездатність російської армії винести уроки (або правильні уроки) з навчань або бойових дій - це тренд, який ISW помічає все частіше", - резюмують аналітики Інституту вивчення війни.

Раніше аналітики з ISW розповіли, як Путін спробує зупинити контрнаступ ЗСУ. Військовий злочинець із Кремля має намір вдатися до ядерних загроз.

Повідомлялося, що Путін намагається зберегти руських, відправляючи на війну в Україну нацменшини. У РФ спалахує скандал.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини